Etui wykonane ze skóry – idealny pokrowiec na klucze

W damskiej garderobie nie trudno znaleźć elementy galanterii skórzanej, jak się okazuje panie bardzo lubią takie dodatki, dlatego też w ich torebkach można znaleźć jeszcze jeden skórzany produkt.

Mam tu na myśli małe pudełeczko, czyli etui, choć nazwa jest krótka, to jednak zastosowanie jego jest bardzo różne. Zdecydowanie w większości przypadków panie wybierają etui przeznaczone na schowanie w nim kluczy od domu, czy pracy.

Jest to mały prostokąt skórzanego materiału, który dzieli się na trzy zasadnicze ściany. Środkowa wyposażona w specjalne zaczepy na klucze oraz dwie boczne, które po nałożeniu na siebie tworzą nasze etui. Każde z etui ma dopasowane zamkniecie, które tworzy guzik lub magnetyczny zatrzask. Dzięki temu łatwiej je znaleźć w torebce, ale też niweluje się odgłos brzęczenia kluczy.

Takie skórzane wersje są bardzo dobrym rozwiązaniem, ze względu na wiele razy podkreślaną już wytrzymałość materiałów. Jak wiadomo, klucze używane są przynajmniej dwa razy dziennie, dlatego właśnie na tej jakości oraz trwałości naszego etui najbardziej nam zależy.