Galanteria damska z naturalnej skóry

Najbardziej pożądanym produktem jest oczywiście torebka wykona z prawdziwej skóry, którą stworzyła natura. Nie znając się na tym zbyt dobrze możemy mieć problem z rozpoznaniem autentyczności produktu.

Nawet jeśli zwrócimy uwagę na fakt, że naturalna skóra nigdy nie jest nieskazitelnie czysta oraz gładka, to jednak błyszczące, lakierowane torebki, mają jednolite odcienie, co nie jest dowodem na podrabiany produkt. W tym przypadku wszystko zależy od wykorzystania rodzaju skóry, którym może być skóra licowana, lakierowana, cielęca lub zamszowa.

Jednak jeżeli zwrócimy uwagę na brzegi wykrojów, możemy dostrzec różnice. Okazuje się, że wszelkie podrabiane tworzywa, które mają pełnić rolę imitacji skóry, posiadają charakterystyczne zawinięcia wzdłuż przecięcia. Bardzo łatwo można to zauważyć we wnętrzu torebki.

Warto sprawdzać takie rzeczy szczególnie, gdy coś budzi nasze podejrzenia, co do autentyczności skórzanego produktu. Kiedyś coś, co kosztowało nieco więcej wskazywało, że jest to naturalna skóra, dzisiaj zdecydowanie się to zmienia, dlatego bądźmy po prostu czujni.