Karty płatnicze i lojalnościowe na swoim miejscu

Producenci galanterii skórzanej dla kobiet oferują wiele ciekawych rozwiązań uporządkowania bałaganu w torebce. Jednym z takich udogodnień jest zapewne dobrze opracowany portfel, jednak w damskim portfelu rzadko zdarza się, że jesteśmy wstanie pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy.

Dlatego też w ofercie skórzanych akcesoriów pojawiły się specjalne portfele, które przeznaczone są na umieszczenie w nich tylko kart. Nie trzeba chyba podkreślać ile kart posiadają kobiety. Podstawowe karty płatnicze, których średnio mamy dwie, do tego dochodzi prawo jazdy oraz dowód osobisty, co już zajmuje cztery przegródki. Jednak ich liczba powinna być o wiele większa, bowiem musi się zmieścić jeszcze karnet na siłownie, karta stałego klienta do kosmetyczki, talon z solarium, zniżka do drogerii, karta lojalnościowa na zakupy, czy inne tego typy rabatowe rozwiązania.

Wobec tego posiadanie eleganckiego etui na kraty pozwala na wygodne ich pomieszczenie w jednym miejscu, ale także zachowanie porządku i szybkie wyciągnięcie odpowiedniej zniżki obowiązującej w danym sklepie.