Małe czy duże torebki?

Część kobiet kupując torebki bierze pod uwagę niemal wyłącznie ich estetykę wykonania. Jest to bardzo ważne kryterium, jednak nie należy zapominać o innych, równie istotnych parametrach. Warto zastanowić się nad tym, do czego będziemy torebkę potrzebowali: czy na wieczorne przyjęcia, czy też do pracy? Na tej podstawie będziemy mogli określić wielkość torebki.

Studentki, uczennice powinny zdecydować się raczej na torebki o większych rozmiarach. Dzięki temu zyskają pewność tego, że zmieszczą w nich wszystkie akcesoria potrzebne do nauki. Najlepiej, żeby taka torebka posiadała przynajmniej kilka przegródek. W ten sposób będzie można częściowo posegregować poszczególne przedmioty.

Duża torebka może być niepraktyczna podczas eleganckich wyjść i przyjęć. Wówczas znacznie lepszym rozwiązaniem będą małe torebki. Wystarczy bowiem, że zmieszczą się w nich te najbardziej potrzebne nam przedmioty. Małą torebkę można elegancko trzymać w ręce. Ponadto idealnie prezentuje się w połączeniu z wieczorową suknią bądź garsonką. Warto zatem, żeby przeciętna kobieta posiadała torebki o różnych rozmiarach.