Portfel – podstawowe wyposażenie torebki

Podstawowym elementem wyposażenia damskiej torebki jest oczywiście portfel, chyba jedna z niewielu rzeczy kupowana na lata. Jak raz otrzymamy porządny portfel to przez długi okres będziemy z niego korzystać.

Przyzwyczajenie do danej wielkości, układu wnętrza sprawia, że trudno jest się nam przestawić na nowy produkt. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest zakup portfela dobrego jakościowo, który nie zepsuje się po tygodniu użytkowania. Choć trudno to przewidzieć, to jednak inwestując w skórzaną wersje możemy mieć pewność, co do jego wytrzymałości.

Wersje skórzanych portfeli damskich to kolejny przykład zdecydowanych różnic i odrębnych upodobań, bowiem znajdziemy wiele wersji kolorystycznych, ale przede wszystkim odrębnych formatów. Sam układ portfela bardzo się różni od typowo męskich fasonów.

Kobiece skórzane portfele są bardziej delikatne i zgrabniejsze, a także w skórzanych wersjach przestrzeń na monety zamykana jest na zatrzask lub zamek. Choć na rynku pojawiają się tak zwane wersje unisex, to jednak portfel typowo damski ma swój indywidualny charakter.