Rodzaje uchwytów w torebce

Wybierając torebkę możemy odpowiednio dobrać rodzaj uchwytów. W zależności od tego różny będzie komfort ich użytkowania. Do jednych z najbardziej popularnych zaliczają się torebki, które można nosić na ramieniu. Tego rodzaju torebki posiadają zazwyczaj średniej wielkości rączki. Są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo możemy znaleźć torebki o różnej wielkości.

Dużą popularnością cieszą się również torebki, które posiadają przedłużany pasek. Przykładem takiej torebki mogą być np. kopertówki lub listonoszki. Torebki można swobodnie przewiesić przez ramię. Najczęściej znajdują się wówczas na wysokości biodra. W większości przypadków długość paska można w dowolny sposób regulować. W ten sposób łatwo dopasować torebkę do własnych preferencji.

Niektóre kobiety preferują torebki, które można nosić w ręce. Posiadają one bardzo małe uchwyty, przez co nie można ich przewiesić przez ramię. Czasem producenci dołączają jednak specjalny pasek, który można zaczepić na torebce. Dzięki temu można je użytkować jak tradycyjne torebki. Nieco mniej popularne są torebki typu plecaczek.