Skórzane rękawiczki – eleganckie i ciepłe

W sklepach z galanterią dla pań można także spotkać wiele ciekawych wersji skórzanych rękawiczek. Jak się okazuje to przecież niezbędny element naszego zimowego stroju, kiedy to właśnie ręce najbardziej nam marzną.

Co roku kupujemy nowe materiałowe rękawiczki, które zawsze trochę się prują lub niefortunnie ubrudzą, a plamy nie da się wybawić w stu procentach. Wobec tego warto jednak zainwestować w porządne wersje ocieplaczy naszych dłoni. Skórzane rękawiczki to doskonałe rozwiązanie, bowiem utrzymują więcej ciepła wobec tego nie przemarzniemy w mroźne dni.

Poza tym rękawiczki wykonane ze skóry, to także ciekawe wersje na chłodne jesienne, czy wiosenne wieczory, w tym przypadku wykonywane są z cieńszej skóry, a do tego nie posiadają pełnych palców oraz mają dodatkowe wycięcie na grzbiecie dłoni.

Istnieje wiele ciekawych fasonów, które doskonale pasują do eleganckiego płaszcza, a nawet sportowej kurtki. Nowoczesne wersje długich do łokci, czy ozdabianych kokardką rękawiczek zyskują bardzo duże uznanie wśród kobiet, które uwielbiają śliczne dodatki do garderoby.