Torebka na każdą okazję

Niemal każda kobieta posiada w swojej szafie kilka, a nawet kilkanaście torebek skórzanych. Jest to bardzo prawidłowe rozumowanie, bowiem nie ma torebki uniwersalnej. Zróżnicowane kroje i wielkości torebek sprawiają, że są one odpowiednie na inne okazje. Zwracamy przecież uwagę na inne parametry torebki codziennej i wizytowej. Z tego powodu widok kilkunastu torebek w kobiecej garderobie nie powinien nikogo dziwić.

Torebki spełniają kilka funkcji. Najważniejszą z nich jest oczywiście możliwość przechowywania w niej istotnych dla nas rzeczy. Jednakże zawartość torebki różni się, w zależności od okazji. W codziennej torebce będziemy przechowywać m.in. portfel, klucze czy telefon komórkowy. W torebce wizytowej zmieści się ograniczona ilość przedmiotów. Z tego powodu kupując torebkę na co dzień będziemy zwracać uwagę na jej funkcjonalność i praktyczność. Z kolei w przypadku torebki wizytowej najistotniejszym kryterium będzie estetyka jej wykonania.

Kupując torebkę warto pamiętać o tym, żeby można ją było dopasować do większości ubrań w naszej garderobie. Dzięki temu nie będziemy musieli dokupywać kolejnych modeli torebek.